Мікрокерамічне мастило-спрей Windigo 200ml
Мастило-спрей на керамічній основі Ceramic-Haftschmierstoff-Spray являє собою високоефективне прозоре адгезионное змащувальне засіб з вмістом твердих керамічних мастильних матеріалів.
Мастило-спрей WINDIGO придатна для використання в будь-яких доступно розташованих точках для змащення, у домашньому господарстві, для садових та побутових приладів, інструментів, різних вузлах легкових автомобілів. Дане змащувальне засіб може використовуватися і в важкодоступних місцях мастила для будівельної техніки, транспортних засобів та різноманітного обладнання, а також для змащення ланцюгів велосипедів і мотоциклів де необхідно здійснити мастило, знизити знос деталей механізмів і зменшити тертя.
Мастило-спрей WINDIGO утворює прозору, стійку до впливу високого тиску мастильну плівку з хорошою адгезійною здатністю, яка не стікає при високій термічній навантаженні і зберігає свої мастильні властивості. Особливо добре підходить для ділянок, де потрібне використання безбарвного мастильного засоби, таких як, наприклад, розсувні даху, дверні замки і шарніри, вікна, велосипеди, дитячі іграшки і т. д. Запобігає знос і корозію, стійке до екстремально високих навантажень, знижує тертя і забезпечує тривалий захист від корозії та зносу, стійке до дії бризок, солоної води і змін температури.
При використанні в точках мастила, що піддаються високим навантаженням, як наприклад, важкі вікна, двері та ворота, ми рекомендуємо Вам нанести декілька шарів з різницею в 3 - 5 хвилин. За цей час мастильна плівка висихає після випаровування газу-витискувача.
Інструкція по обробці гальмівних дисків автомобілів:
Обробку зручно проводити в момент зміни автомобільних коліс (2 рази в рік). Для обробки - нанести мікрокерамічний спрей на гальмівні диски з обох сторін. Дати висохнути 10 хвилин.
Увага!!! перший час при русі автомобіля гальмування буде дещо знижена (ефект мокрих гальм), будьте обережні. Протягом декількох кілометрів пробігу гальмування відновиться, а диски будуть надійно захищені від зносу.
Після обробки гальмівних дисків знижується їх знос і знос гальмівних колодок. Обробка даної мастилом дозволяє знизити витрати на заміну гальмівних колодок і обслуговування авто і мото техніки.
Ємність:
200мл аерозольний балончик зі стандартною розпилювальною головкою і окремої розпилювальною головкою з подовженою розпилювальної трубкою.
Основні | |
---|---|
Виробник | Wagner |
Країна виробник | Німеччина |
Об'єм рідини | 0.2 л |
- Ціна: Ціну уточнюйте